Zapisy na wizyty odbywają się poprzez kalendarz elektroniczny online -
UL. BOLESŁAWICKA 33, WARSZAWA

Opinie Pacjentek - dr n. med. Michał Kunicki

Jesteś tutaj

pan Dr jest mily, delikatny, podczas badania- tworzy komfortowa atmosfere. Dobrze i sprawnie diagnozuje, przedstawia plan leczenia, konkretny. Odpowiada na pytania, dziala. Daje nadzieje, jest doswiadczonym lek. Na efekty leczenia musze poczekac, dopiero je rozpoczelam. Narazie pozytywnie oceniam

Mimi M. / ZnanyLekarz.pl

polecam! Dr . Kunicki to wspaniały lekarz jest bardzo uprzejmy, cierpliwy odpowiada na wszystkie pytania a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę !!

Magdalena / ZnanyLekarz.pl

Pan doktor Michał Kunicki to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam,a miałam przeprawę z wieloma. Jest niezwykle taktowny i delikatny podczas badań ginekologicznych. Szczegółowo objaśnia jak się wszystko przedstawia. Nie denerwuje się jeżeli musi kilka razy coś powtarzać. I widać w nim niezwykłą radość jeżeli jego pacjentka zajdzie w ciąże- a więc jeżeli leczenie przyniesie oczekiwane efekty. Ja chodziłam na wizyty do Invicty - uważam że jest super cena 120 (na każdej wizycie za darmo podglądowe usg) i świetne warunki. Jeden jedyny minus jest taki, że doktor od tego roku nie przyjmuje pacjentek na prowadzenie ciąży, a więc musiałam poszukać sobie innego lekarza. Jednak doktor zachował się w porządku bo powiedział że do momentu w którym już znajdę lekarza, on jest dla mnie i służy pomocą gdyby się coś działo. Powiedział też, że gdybym miała jakieś wątpliwości to mogę zawsze zadzwonić lub przyjść do niego na wizytę. Naprawdę kompetentny, wykształcony lekarz- a do tego gdzie nie pójdę to go znają i dzięki temu zawsze jestem lepiej traktowana:-)

Marta / ZnanyLekarz.pl

Pan Doktor Michał Kunicki jest swietnym specjalistą zzakresu endokrynologii. Bezbłędnie zdiagnozował u mnie zespół policystycznych jajników oraz zalecił skuteczne leczenie. Dzięki wybranej przez niego metodzie leczenia, dziś cieszymy się z mężem zdrowym Maleństwem. Dziękujemy Panie Doktorze.

Kamila / ZnanyLekarz.pl

Witam, zdecydowałam się dodać tę opinię, bo wiem jak to ważne dla pacjentek, a ostatnia opinia nie jest świeża. Z panem doktorem widziałam się dwa razy na wizycie w klinice leczenia niepłodności. Jest sympatyczny, potrafi pocieszyć, odpowiada na pytania, jesli pacjentka takie ma. Pan doktor wykonywał mi badanie HSG i powiem szczerze, że bardziej bolało mnie pobranie śluzu do badania przez pielęgniarkę niż samo HSG. Jest bardzo delikatny, wie co robi, i widać że robi to bardzo zręcznie, chyba mogę napisać, że z pasją. Do pana doktora udaliśmy sie, bo staramy się o dziecko, a wykryto u mnie torbiele endometrialne. Jestem po 30stc więc nie ma na co czekać. Trzeba zacząć działać. Myślę, że najgorsze jest to, że w klinice jest duże obciążenie wizyt na jednego lekarza, i człowiek czuje się tam jak na taśmie. Nie można chyba winic lekarza, że ma tylu pacjentów, tylko klinikę. Więc na drugiej wizycie można było juz odczuć, że lekarz ttochę się spieszy, że kolejka czeka itd. Więc atmosfera napięcia w klinice przekłada się na wizytę, ale nie jest to związane z lekarzem. Najgorsze było również to, że na drugiej wizycie nie pamiętał nas, więc było mi smutno, ale może kiedyś nas zapamięta, bo często tam będę zaglądac.

magdalena / ZnanyLekarz.pl

Leczę się u dr Kunickiego od lipca 2012, mam zdiagnozowane PCOS i niedoczynność tarczycy, jestem przypadkiem skomplikowanym i trudnym do prowadzenia. Szukając "swojego" lekarza w poprzednich 3 latach miałam (nie)przyjemność poznać większość polecanych warszawskich specjalistów. Dr Kunicki okazał się strzałem w dziesiątkę. Rzetelnie informuje mnie o sytuacji, cierpliwie odpowiada na pytania, przypomina o badaniach kontrolnych, a w razie nagłych wypadków jest dostępny mailowo i telefonicznie. Doktor przy każdej wizycie przeprowadza rzetelny i szczegółowy wywiad, dopytuje o różne, pozornie niezwiązane z tematem kwestie, które często okazują się być istotne. Pod opieką Doktora czuję się bezpiecznie, a przede wszystkim udało mi się wyjść z myślenia o sobie, jak o schorowanym wraku - a mam 28 lat. Doktor Kunicki oprócz całego medycznego dobra i opieki (wreszcie właściwie ustawiona kombinacja leków!) daje mi też swój spokój i optymizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam Doktora!

Anna24aaaaa / ZnanyLekarz.pl

Jestem wielką fanką Pana Doktora! Mimo PCO, braku owulacji, hiperprolaktynemii, choroby Hashimoto i niezliczonych wizyt u wielu specjalistów, dr Kunicki zapowiedział, że w ciągu pół roku zajdę w ciążę. Udało się po 3 mcach :) Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, delikatny, wszystko cierpliwie tłumaczy, w razie potrzeby jest w kontakcie mailowym. No i jest przede wszystkim prawdziwym autorytetem w swojej dziedzinie - inni lekarze z szacunkiem wypowiadają się o nim przy okazji moich wizyt ciążowych. Dość długo trzeba czekać na wizytę, ale naprawdę warto :)

Maggie / ZnanyLekarz.pl

Bardzo dobry lekarz. Jestem jego pacjentką już od kilku lat. Uprzejmy, grzeczny, każdą wizytę rozpoczyna od sprawdzenia historii wizyt. Przeprowadza wnikliwy wywiad. Delikatny podczas przeprowadzania badania. Z własnej inicjatywy zobowiązał się ustalić dobrego lekarza do przeprowadzenia biopsji tarczycy i sam zadzwonił z podaniem informacji, do kogo warto iść (przy czym absolutnie nie naciskał, że koniecznie muszę iść do tego lekarza - nota bene później ustaliłam, że to najlepszy lekarz od biopsji w Warszawie). To dr Kunicki - a nie jakikolwiek inny lekarz - wykrył u mnie problemy z wątrobą i skierował na dalsze badania i do hepatologa. W chwili obecnej na schorzenie związane z organami płciowymi jestem pod opieką Pana Doktora i jego diagnozy są w pełni trafne - nawet jeszcze przed specjalistycznym badaniem (nadmienię, że konsultowałam się z innymi lekarzami m. in. przeprowadzającymi specjalistyczne badania i diagnozy Pana Doktora są w pełni słuszne). Polecam.

gość 125 / ZnanyLekarz.pl

Jak czytam negatywne opinie to zastanawiam sie czy ktoś nie pomylił lekarza. Ja po wielu zmaganiach, i po wielu nieudanych próbach in vitro trafiłam do Doktora Kunickiego i zasłania w ciążę za pierwszym podejściem. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Ostatnio czekałem na innego lekarza w klinice to podszedł zapytał (mimo ze nie prowadzi mojej ciazy) jak sie ciaza rozwija, czy wszystko dobrze, jak sie czuje. Naprawdę polecam.

Sylwia / ZnanyLekarz.pl

Mimo, iż jesteśmy dopiero w trakcie starań o dziecko, moja opinia o Doktorze to 5+.Jestem pod opieką Doktora ponad rok czasu, ale każda wizyta potwierdza Jego ogromną wiedzę, szacunek dla Pacjentki, i faktyczną chęć leczenia. Jest to najlepszy Lekarz, jaki się Mną zajmował, a było ich kilku, którzy w przeciwieństwie do Doktora to zwykłe "KONOWAŁY", stawiające błędne i sprzeczne diagnozy. Szczerze polecam. Doktor to też życzliwy człowiek, i nawet każdorazowe badanie USG, nie jest, aż tak krępujące.

Pacjentka 2014 / ZnanyLekarz.pl

Strony