Zapisy na wizyty odbywają się poprzez kalendarz elektroniczny online -
UL. BOLESŁAWICKA 33, WARSZAWA

Opinie Pacjentek - dr Agnieszka Sadowska

Jesteś tutaj

Z czystym sercem mogę polecić każdemu panią doktor. Była to już moja trzecia wizyta, za każdym razem pani doktor jest przesympatyczna,a badanie nie sprawia bólu.

Iwona / ZnanyLekarz.pl

Bardzo miła i rzeczowa kobietka.Trafiłam do Pani doktor z polecenia i się nie zawiodłam . Zdecydowanie polecam

sylwia1401 / ZnanyLekarz.pl

Pani doktor prowadzi moją ciążę od siedmiu miesięcy. Analizuje każde przyniesione przeze mnie wyniki badań, pyta o samopoczucie, jak widzi, że mnie coś nurtuje to tłumaczy dokładnie o co chodzi. Kieruje mnie na badania myślę, że ich ilość jest rozsądna i przemyślana. Bardzo polecam panią doktor, jako świetnego lekarza.

bogusiasowinska / ZnanyLekarz.pl

Jak zwykle, wizyta miła, Pani Doktor kompetentna wszystkie wątpliwości rozwiewa, odpowiada na wszystkie pytanie. Bardzo polecam

ulus.l / ZnanyLekarz.pl

Jestem pacjentką Doktor Sadowskiej już od dwóch lat. Pani Doktor to ciepła osoba, posiadająca bardzo dużo empatii. Wizyta u niej może być krótka i rzeczowa, ale jeśli trzeba to Pani Doktor zawsze znajdzie czas. Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom, które chcą odwiedzić ginekologa po raz pierwszy. Dziękuję bardzo Pani za profesjonalizm.

Anna / ZnanyLekarz.pl

Miałam dwie wizyty u Pani Doktor i jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam właśnie na tę Panią. Pierwszy raz widziałam Panią Doktor w szpitalu na Madalińskiego i tam już czułam, że powinnam zapisać się właśnie do niej. Teraz po dwóch wizytach już wiem, że napewno się nie pomyliłam.

Urbanska / ZnanyLekarz.pl

Przemiła, uśmiechnięta i nadzwyczaj kompetentna Pani Doktor! Trafiłam przypadkiem i nie żałuję Serdecznie Polecam!!!

Anna Sokołowska / ZnanyLekarz.pl

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarka mila, uprzejma, wypisala skierowanie i wytłumaczyła wszelkie moje wątpliwości.

Monika / ZnanyLekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, która była bezstresowa, pani Agnieszka jest bardzo miła i rzeczowa, ma bardzo dobry kontakt z pacjentkami. W pełni zadowalająco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, prowadzi moją ciążę i cieszę się, że do Niej trafiłam, też z polecenia koleżanki.Polecam :)

Anna / ZnanyLekarz.pl

Byłam dzisiaj u Pani Sadowskiej i była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Pani doktor bardzo miła i delikatna, wizyta okazała się nie być wcale krępująca. Jedna gwiazdka mniej ze względu na spore opóźnienie (30 minutowe), stałe pacjentki z tego co zasłyszałam w poczekalni wiedzą już, że trzeba przychodzić później niż mają wyznaczoną godzinę.

młoda pacjentka / ZnanyLekarz.pl

Strony